Mniej mięsa, ale lepszej jakości

Już 40% z nas deklaruje, że chce jeść mniej mięsa niż do tej pory i niezależnie od tego, czy jest to podyktowane względami zdrowotnymi, czy też myślą o klimacie - masz rację! Może się to jednak wydawać trudne w naszej codzienności z pracą, dziećmi, przyjaciółmi czy też prowadząc aktywny styl życia. Mamy nadzieję, że ta strona pomoże uczynić to nieco łatwiejszym.

Nasz zespół

 • Karolina Janicka

  Karolina Janicka

  Kreatywna dusza dbająca o wizualny aspekt podejmowanych przedsięwzięć. W social media czuje się jak ryba w wodzie. Prywatnie - kocia mama.
 • Agnieszka Kwietniewska

  Agnieszka Kwietniewska

  Aktywna mama. Markę Goodvalley traktuje jak trzecie dziecko. W swojej rodzinie już od dawna zakorzenia fleksitarianizm i całkiem dobrze jej to wychodzi. W wolnym czasie czym prędzej wskakuje w sportowe buty, chwyta słuchawki i biegnie przed siebie.
 • Aleksandra Laursen-Baran

  Aleksandra Laursen-Baran

  Zakręcony z niej zwierzolub. Gotowa do działania gdy tylko padnie hasło. Nigdy nie odmawia i zawsze chętnie pomoże. Jak tylko znajdzie chwilę dla siebie, wskakuje w bryczesy i rusza w konny rajd.
 • Elżbieta Guentzel

  Elżbieta Guentzel

  Fleksitarianka od zawsze. Każdy dzień musi się zacząć poranną gimnastyką. Drugie śniadanie ma stały element – owoc! Jeśli obiad na już, to Ela na pewno wyczaruje pyszną sałatkę.
 • Jacob Blegvad

  Jacob Blegvad

  Entuzjasta zrównoważonego stylu życia i kuchni świata. Zapalony podróżnik. Pochodzi z półwyspu Jutlandzkiego, mieszkał też we Francji, Australii i Japonii, a obecnie dzieli swój czas między Danię a Polskę.
 • Żaneta Hajnowska

  Żaneta Hajnowska

  Fotografka, stylistka kulinarna, blogerka. Matka założycielka grupy wsparcia dla chcących uczyć się fotografii kulinarnej. Redaktor naczelna własnego magazynu MOOD. Jak sama o sobie mówi - surykatka biznesu. Uczy innych fotografii kulinarnej i maluje tła. Jej życie kręci się wokół fotografii, sztuki i jedzenia. A najlepiej gdy te trzy pasje łączą się w jedno.

 • Dorota Domino

  Dorota Domino

  Z miłości do gotowania i fotografii rzuciła zawód radcy prawnego - od tej pory przyrosła do talerza i aparatu. W kuchni używa tylko naturalnych produktów, je fleksitariańsko, piecze bez cukru, kocha kawową alternatywę. Zawodowo zajmuje się fotografią kulinarną, uczy gotować, a przepisami na zdrowe smakowitości dzieli się na blogu i w ebooku. Tony masła orzechowego, które pochłania, spala podczas nieustannych podróży, górskich spacerów, jogi i pilatesu - a podczas medytacji myśli o tym, co zaraz zje.